Szkoła Podstawowa im. Polskiej Niezapominajki w Szczodrem

Archiwum 2015/2016

25 maja 2016 09:22 | Archiwum 2015/2016

IX Gminny Konkurs Pięknego Czytania

                24 maja 2016 r.  w Szkole Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Siedlcu w ramach akcji "Cały Wrocław czyta dzieciom" odbył się Gminny Konkurs Pięknego Czytania.  Wzięli  w nim udział reprezentanci klas IV- VI ze wszystkich szkół naszej gminy. Uczestnicy  w tym roku czytali przezabawne opowiadania, dzięki którym  mogliśmy przypomnieć sobie emocje związane z pierwszą wizytą u dentysty, przeprowadzką i zmianą szkoły , długo wyczekiwanymi urodzinami.  Jury miało nie lada wyzwanie, gdyż wszyscy uczestnicy spisali się na medal.

                W spotkaniu uczestniczyli także goście znani nam ze świata mediów. Tym razem mogliśmy zobaczyć twarze osób, których głosy słyszmy  na co dzień w radiu RAM. Piotr Bartyś i Krzysztof Majewski  nie tylko perfekcyjnie odczytali jeden z tekstów, ale wyczerpująco odpowiedzieli na nurtujące nas pytania związane z pracą dziennikarza radiowego.

                W tym roku naszą szkołę reprezentowała Kamila Jaśkiewicz, uczennica kl. VI, która została zauważona przez jury i zdobyła wyróżnienie. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Przeczytano: 430 razy. Wydrukuj|Do góry